Program

 

ZÁŘÍ

Tábor
Veselí nad Lužnicí 18. září –  Simona Racková
České Budějovice 17. září –  Michal Maršálek
Strakonice 17. září –  Anna Bolavá
Chodov 20. září –  Olga Stehlíková
Ústí nad Labem 8. září –  Lucie Faulerová
Pardubice 27. září –  Adéla Knapová
Vsetín 11. září –  Radka Denemarková
Havlíčkův Brod
Prostějov 20. září –  Miloš Urban
Český Těšín 19. září –  Ondřej Hanus
Ostrava  –

 

ŘÍJEN

Tábor 23. říjen – Lucie Faulerová
Veselí nad Lužnicí 23. říjen – Olga Stehlíková
České Budějovice 18. říjen – Miloš Urban
Strakonice 23. říjen – Ondřej Hanus
Chodov 24. říjen – Irena Dousková
Ústí nad Labem 25. říjen – Adéla Knapová
Pardubice 11. říjen – Anna Bolavá
Vsetín 4. říjen – Olga Stehlíková+ 16. říjen – Anna Bolavá
Havlíčkův Brod 23. říjen – Michal Maršálek
Prostějov
Český Těšín
Ostrava 2. říjen – Radka Denemarková

 

 

LISTOPAD

Tábor 22. listopad – Radka Denemarková
Veselí nad Lužnicí 20. listopad – Anna Bolavá
České Budějovice 20. listopad – Simona Racková
Strakonice 19. listopad – Adéla Knapová
Chodov 22. listopad – Miloš Urban
Ústí nad Labem 15. listopad – Ondřej Hanus
Pardubice 29. listopad – Irena Dousková
Vsetín 8. listopad – Lucie Faulerová
Havlíčkův Brod 20. listopad – Lucie Faulerová
Prostějov 21.listopad – Olga Stehlíková
Český Těšín
Ostrava 14. listopad – Michal Maršálek

 

PROSINEC

Tábor 12. prosinec – Michal Maršálek
Veselí nad Lužnicí 6. prosinec – Miloš Urban
České Budějovice 17. prosinec – Irena Dousková
Strakonice 10. prosinec – Olga Stehlíková
Chodov 12./13. prosinec – Radka Denemarková
Ústí nad Labem 12. prosinec – Anna Bolavá
Pardubice 19. prosinec – Simona Racková
Vsetín 6. prosinec – Ondřej Hanus
Havlíčkův Brod
Prostějov
Český Těšín 4. prosinec – Lucie Faulerová
Ostrava 6. prosinec – Adéla Knapová


LEDEN

Tábor 24. leden – Adéla Knapová
Veselí nad Lužnicí 22. leden – Ondřej Hanus
České Budějovice 24. leden – Anna Bolavá
Strakonice 22. leden – Lucie Faulerová
Chodov 16. leden – Michal Maršálek
Ústí nad Labem 17. leden – Miloš Urban
Pardubice 24. leden – Olga Stehlíková
Vsetín 17. leden – Irena Dousková
Havlíčkův Brod 22. leden – Radka Denemarková
Prostějov 23. leden – Simona Racková
Český Těšín
Ostrava

 

ÚNOR

Tábor 21. únor – Ondřej Hanus
Veselí nad Lužnicí 12. únor – Lucie Faulerová
České Budějovice 20./21. únor – Radka Denemarková
Strakonice 19. únor – Simona Racková
Chodov 21. únor – Anna Bolavá
Ústí nad Labem 20. únor – Irena Dousková
Pardubice 21. únor – Miloš Urban
Vsetín 12. únor – Michal Maršálek
Havlíčkův Brod 19. únor – Adéla Knapová
Prostějov
Český Těšín 13. únor – Olga Stehlíková
Ostrava

 

BŘEZEN

Tábor 20. březen – Olga Stehlíková
Veselí nad Lužnicí 12. březen – Adéla Knapová
České Budějovice 12. březen – Ondřej Hanus
Strakonice 19. březen – Irena Dousková
Chodov 21. březen – Lucie Faulerová
Ústí nad Labem 20./21. březen – Radka Denemarková
Pardubice 20. březen – Michal Maršálek
Vsetín 28. březen – Miloš Urban
Havlíčkův Brod 19. březen – Ondřej Hanus
Prostějov 21. březen – Anna Bolavá
Český Těšín
Ostrava 13. březen – Simona Racková

 

DUBEN

Tábor 11. duben – Irena Dousková + 25. Miloš Urban
Veselí nad Lužnicí 9./16. duben – Radka Denemarková
České Budějovice 8. duben – Olga Stehlíková
Strakonice 22. duben – Michal Maršálek
Chodov 10./11. duben – Adéla Knapová
Ústí nad Labem 24. duben – Simona Racková
Pardubice 18. duben – Lucie Faulerová
Vsetín 4. duben – Simona Racková
Havlíčkův Brod
Prostějov
Český Těšín
Ostrava 25. duben – Irena Dousková

 

KVĚTEN

Tábor 15. květen – Simona Racková
Veselí nad Lužnicí 14.květen – Michal Maršálek
České Budějovice 2. květen – Lucie Faulerová
Strakonice 20. květen – Miloš Urban
Chodov 16. květen – Ondřej Hanus
Ústí nad Labem 15. květen – Olga Stehlíková
Pardubice 23. květen – Radka Denemarková
Vsetín 23. květen – Adéla Knapová
Havlíčkův Brod
Prostějov 23. květen – Irena Dousková
Český Těšín 21. květen – Anna Bolavá
Ostrava

 

ČERVEN

Tábor 6. červen – Anna Bolavá
Veselí nad Lužnicí 4. červen – Irena Dousková
České Budějovice 4. červen – Adéla Knapová
Strakonice 10. červen – Radka Denemarková
Chodov 12.červen – Simona Racková
Ústí nad Labem 5. červen – Michal Maršálek
Pardubice 13. červen – Ondřej Hanus
Vsetín
Havlíčkův Brod
Prostějov
Český Těšín 12. červen – Miloš Urban
Ostrava